Harezyo

Workcube: Bir ERP'den Daha Fazlası

Workcube bir yazılımdan ziyade, işletmenizi daha iyi yönetmek için geliştirilmiş yaklaşımlara, hazır çözümlere, iş modellerine ve bulut ortamındaki en geniş kapsama sahip kurumsal bilgi sistemidir.

Holistic Yapı

       Workcube temelde ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), HR (İnsan Kaynakları), PMS (Proje Yönetimi), PAM(Fiziki Varlık Yönetimi), CMS(İçerik Yönetimi) gibi ana modülleri ile beraber sektörel çözümler sunar. Tüm bunları tek bir çatı altında toplayarak bütünleşik bir yapıya sahip olup, bulut taban üzerinde gelişime ve geliştirime açık bir yapıdadır. Geliştirime açık olması sayesinde yeni fonksiyon ve modüller ile yazılımınızı sizinle beraber büyütebilirsiniz.

%100 Web Tabanlı ve Mobil Uyumlu

       Workcube %100 Web tabanlı ve bulut mimarisi üzerinde çalışır. İsterseniz kendi sunucunuzda kullanıcı sınırsız lisanslama ile, isterseniz aylık bedeller ile abonelik bazlı sahip olabilirsiniz. Teknolojik altyapıyı sizin yönetmek zorunda kalmadığınız, sunucu, networking, barındırma, yedekleme, sürüm yükseltme, veri kurtarma, felaket yönetimi gibi kavramları hayatınızdan çıkarır. Workcube tüm bunları sizin için yönetir ve kurgular. Web tabanlı oluşu sayesinde, istediğiniz her an her yerden ve herhangi bir cihazdan erişebilir kullanabilirsiniz.

Kolay Özelleştirilebilir

       Workcube’te istediğiniz herhangi bir sayfada özel kodlamaya ihtiyaç duymadan, sayfalara alanlar ekleyebilir, yeni sayfalar oluşturabilirsiniz. Alanların yerlerini, görünülebilirliğini değiştirebilir salt okunur hale getirebilirsiniz. Sistem menülerini de ihtiyaca göre özelleştirebilir ve kısa sürede sistemde istediğiniz formatta tasarımlar yapabilirsiniz. Yetki ve süreç temelli bir sistem üzerinde kurulu yapısı sayesinde, modül ve sayfa erişimlerini yetkilere göre güncelleyebilir ve her kullanıcı, şirketteki pozisyonuna göre kişiselleştirilebilir olan gündem sayfasını düzenleyebilir. 

Entegrasyon ve 3.Parti Yazılımlar

       Workcube web servisleri sayesinde 3. Parti uygulamalarla entegrasyona açık ve güvenli bir şekilde veri alışverişi yapar. Lojistik şirketleri bankalar ve e devlet entegre edilebilecek uygulamalar mevcuttur. Bu açık ve geliştirilebilir yapı sayesinde MS Exhange, Google, Office Live, Alibaba, Amazoon, eBay gibi popüler uygulamalarla birlikte çalışabilir.