Harezyo

Finans Muhasebe

Bir işletme içerisindeki sayısız finansal hareketliliği yönetmek, kayıt altına almak, tüm bu işleri birbirleriyle bağlantılı hale getirmek ve nihayetinde doğru analizler çıkarmak manuel olarak yürütüldüğünde ortaya sağlıklı sonuçlar koymayabilir. Harezyo, hem kısa hem de uzun vadede işletmenizin tüm finansal süreçlerin takibini yaparak işletmenize gerçek ve kapsamlı veriler sunar ve sizlere değer katarız. Üstelik sadece bununla kalmaz; kârlılığın en üst seviyeye çıkmasına yardımcı olur, nakit akışını ölçer, bütçe planlamasına yardımcı olur ve işletmenizin uzun vadede sürdürülebilir bir yol izlemesini garanti altına alırız.

pngegg

Finans ve Raporlama

       Finans Danışmanlığı adı altında, sizlerin geçmiş verilerinizi, şuanki verilerinizi ve gelecek beklentilerinizi, hedeflerinizi toplayıp analiz ediyoruz. Bu analizlerin sonucunda işletmenizin mali tablolarının sonuçlarından yararlanarak sizlere gerçekleştirilebilir planlar yapıyoruz. 
       Bahsi geçen raporlama ve planlar sektöre ve şirkete özgü olmak zorundadır. Bilançonuz yorumlanmalı, mali tablolarınız gözlemlenmelidir. Piyasa analiz edilmeli ve firmanın borç ve alacakları gözlemlenmelidir.
       Sürdürülebilir ve rekabetçi bir gelir modeli oluşturabilmek adına finansı yönetmek en mühim noktadır. Finansınızın yönetimini elinize almak içinde raporlara ve yetkin kişilere ihtiyacınız vardır.

Bir işletmenin ekonomik olarak sorun yaşamaması için önemli iki konudan biri Bütçe, diğeri ise Nakit Akış;

Bütçe

Bir firmanın bütçe takibini yapması, bütçesini planlaması o firmanın hedeflerine ulaşmasına en çok katkı sağlayacak konulardandır. Bütçenin ise doğru uzmanlar tarafından sektörde yetkin ve tecrübeli kişiler tarafından, firmanın verilerine dayanarak, firmayı iyi analiz etmiş birinin yapması gerekmektedir.

Nakit Akış
Nakit akış, bütçe ile aynı önemi taşıyan bir diğer husustur. Gelen para, nereden geliyor? Kimden geliyor? Neden geliyor? veya Giden para, Nereye gidiyor? Kime gidiyor?
Bu soruların cevabını günümüzde bir çok firma takip edemez halde. Ama bizim sizlere sunduğumuz danışmanlık ve raporlama hizmetleri ile birlikte bunların takibini yapabilir, tek bir yerden yönetebilir ve daha da önemlisi bütçe planınızı, nakit akışınıza uygun planlayabilirsiniz.