Harezyo

Sende İş Var

       Sende İş Var Programı, ülkemizdeki nitelikli işgücünü, inovasyon ve yaratıcılıkla birleştiren girişimcilik adına yapılmış bir oluşumdur. Programın ana hedefi; girişimcilerin iş fikirlerini geliştirerek iş kurmalarına destek olmak, kararlı, vizyon sahibi, değişime uyum sağlayabilen ve takım çalışmasına yatkın girişimcileri ekosisteme kazandırmak ve ekosistemi güçlendirmek ve genç girişimcilere işlerini başlatmaları için gerekli kaynak ve rehberliği sunmak amacıyla yürütülmektedir.

      “Sende İş Var” programı, girişimciler için eğitim, mentorluk, iş ağı ve iş fikirlerini hayata geçirmeleri için gerekli olanakları sağlama konusunda çeşitli kaynaklar sunar.

      “Kendini keşfetmek ve yeteneklerini fark etmek, değişen dünyada başarılı olmanın temelidir. ‘Sende İş Var’ eğitim programı, bu süreçte size rehberlik ederek geleceğe uyum sağlamanıza yardımcı olur.”

      Program kapsamında; katılımcılarımıza Workcube Implementer, Workcube Dijital Dönüşüm Uzmanlığı, Workcube Coder, temel eğitim ve kariyer danışmanlığı ana başlıkları altında toplamda 200 saatten oluşan 12 haftalık, yüz yüze bir kariyer eğitimi sunmaktayız.

İlk Program

       Yaptığımız program sonucunda; Toplamda 35 kişi programımızda eğitim almış, 32 kişi istihdam olmuştur. 17 Kişi Workcube Implementer, 6 Kişi Dijital dönüşüm uzmanlığı ve 2 kişi Workcube Coder sertifikası almaya hak kazandı.

      Program, kurucumuz Halil İbrahim BAŞAR ve Ubeyde Başar liderliğinde yürütüldü. Eğitim süresince İş yaşam becerileri ve MBA eğitimleri de verilmiştir. MBA eğitimlerine katılan 9 kişi arasından da 5 kişi MBA Eğitim Katılım Sertifikasını elde etmiştir.

Sende İş Var 3

Kariyerini Dönüştür

Sadece 12 haftada gerçekleşen kariyer geliştirme yolculuğu… 

Yapılan programla; 28 kursiyerimize yeteneklerini ve becerilerini keşfetmede var olanları da geliştirmede yardımcı olunmuş, kendilerini tanıyarak kariyerinin gelişimi konusunda daha emin adımlar atacak bireyler olması yönünde de danışmanlık verilmiştir.

Dijitalleşen dünyada en önlerde yer almak adına;

Dijital Dönüşüm Uzmanlığı, Workcube Implementer, Workcube Sistem Yöneticiliği, Workcube Coder ve Proje Yöneticiliği sertifikaları verilmiştir.

Kurucularımız Halil İbrahim Başar ve Ubeyde Başar tarafından yürütülen programımızdan mezun olan kursiyerlerimiz arasında; kendilerini keşfederek kariyer planlarını çizenler, plandıkları kariyer için aldıkları sertifikalar ve deneyimlerle istedikleri yerlerde istihdam olanlar ve Workcube ekosisteminde istihdam edilenler olmuştur.

Harezyo’nun kurguladığı “Sende İş Var” ile; sizden istenilen kariyeri değil kendi istediğinizi kariyeri yaşayın!